Kontakt

Leder af Børne- og Familiehusene

Marianne Beck-Hansen

tlf. 3047 8988

marianne.beck-hansen@holstebro.dk

CVR nr.: 29189927; P-nummer Østervang: 1017563692; P-nummer Godthåbsvej og Malehuset: 1003345841

EAN Børne -og Familiehusene, Godthåbsvej og Malehuset: 5798 004622 179

EAN Børne- og Familiehusene, Østervang:                           5798 004622 773

Godthåbsvej

Teamleder Lasse Kalsgaard

tlf. 2538 1901

Lasse.Kalsgaard@holstebro.dk

Sekretær Lis Thaysen

tlf. 9611 5370, kl. 9.00-12.00

lis.thaysen@holstebro.dk

Malehuset

Teamleder: Johnny Engedal

tlf. 2067 0254

Johnny.Engedal@holstebro.dk

Østervang

Teamleder Johnni Bruun Nyholm Larsen,

tlf. 2076 9079

Johnni.Bruun.Nyholm.Larsen@holstebro.dk

Sekretær Jytte Mona Nielsen,

tlf. 9611 5350

jytte.mona.nielsen@holstebro.dk

Socialrådgiver Karin Bitsch Andersen,

tlf. 9611 5353 / 2539 6829

karin.bitsch.andersen@holstebro.dk